FranceMobile Club Moldova
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» cod radio renault
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyMier Iun 03, 2015 1:24 pm Scris de citro-fan

» Bosch ESI[tronic] 2Q.2014 v1.0 UPDATE +Activation KEY FREE
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyDum Mar 08, 2015 4:02 pm Scris de citro-fan

» Vediamo 05.00.05 Crack+Activation license KEY FREE
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyLun Mar 02, 2015 7:07 pm Scris de citro-fan

» Decodare radio Renault
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyMar Mai 06, 2014 7:59 am Scris de mihail

» Sistemul de injectie Delphi,(Megane 2) probleme, remedieri, pareri
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyJoi Mar 20, 2014 7:19 am Scris de amigoss25

» ce adugam in ulei si motorina?
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptySam Feb 15, 2014 9:42 am Scris de adrian111

» Vand Citroen C4 - Interior + exterior Tuning
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyDum Ian 05, 2014 4:31 am Scris de caraman_ion

» posesorii de 1.4 hdi
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyMier Dec 18, 2013 5:21 am Scris de mozilaion

» posesorii de 1.4 hdi
Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz EmptyMier Dec 18, 2013 5:12 am Scris de mozilaion

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Statistici
Avem 159 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: sevenfive

Membrii nostri au postat un numar de 911 mesaje în 247 subiecte
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare

Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz

3 participanți

In jos

Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz Empty Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz

Mesaj  Adrian Mar Mar 13, 2012 5:12 am

Pentru a promova viitoarele modele Mercedes Benz bazate pe tehnologia cu hidrogen, cei de la Mercedes au creat o reclama cu un impact puternic.



In timp ce toata industria auto nu stie cum sa atraga privirile asupra noilor autovehicule cu propulsie alternativa, Mercedes-Benz a avut recent o abordare diferită pentru viitorul vehicul pe hidrogen, celula de combustibil, F-Cell. Compania din Germania a lansat o versiune speciala a masinii in fata publicului si a facut tot posibilul pentru a ascunde hatchback-ul in spatele unui val special de LED-uri. LED-urile au fost asociate cu un Canon 5D Mark II, pe partea cealalta a masinii, de unde se furnizat materialul video.

Pentru mai multe detalii va invitam sa vizionati clipul video de mai jos, vizionare placuta!

Adrian
Adrian
Admin
Admin

Localizare : Chisinau
Mesaje : 247
Data de inscriere : 08/02/2010

https://moldlecar.forummo.com

Sus In jos

Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz Empty Re: Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz

Mesaj  leoha__93 Mar Mar 13, 2012 7:17 am

Adrian a scris:Pentru a promova viitoarele modele Mercedes Benz bazate pe tehnologia cu hidrogen, cei de la Mercedes au creat o reclama cu un impact puternic.
Nu m-a impresionat deloc, mai bine era sa faca ceva mai util. De exemplu noul ford kuga deschide portbagajul cu ajutorul unei lovituri slabe asupra barei de protectie...sau volvo a propus un auto nau care are airbag pentru pietoni... aceasta e cu adevarat genial. Din partea mercedesului cred ca e o prostie !!!
leoha__93
leoha__93

Localizare : Chisinau, Moldova
Mesaje : 78
Data de inscriere : 08/01/2012
Varsta : 30

Sus In jos

Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz Empty Re: Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz

Mesaj  citro-fan Mier Mar 21, 2012 11:14 am

Citind mai atent putem vedea ca este doar o reclama de promovare!
citro-fan
citro-fan

Localizare : CHISINAU, MD
Mesaje : 144
Data de inscriere : 09/02/2010
Varsta : 41

Sus In jos

Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz Empty Re: Masina invizibila facuta de Mercedes-Benz

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum