FranceMobile Club Moldova
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» cod radio renault
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyMier Iun 03, 2015 1:24 pm Scris de citro-fan

» Bosch ESI[tronic] 2Q.2014 v1.0 UPDATE +Activation KEY FREE
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyDum Mar 08, 2015 4:02 pm Scris de citro-fan

» Vediamo 05.00.05 Crack+Activation license KEY FREE
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyLun Mar 02, 2015 7:07 pm Scris de citro-fan

» Decodare radio Renault
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyMar Mai 06, 2014 7:59 am Scris de mihail

» Sistemul de injectie Delphi,(Megane 2) probleme, remedieri, pareri
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyJoi Mar 20, 2014 7:19 am Scris de amigoss25

» ce adugam in ulei si motorina?
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptySam Feb 15, 2014 9:42 am Scris de adrian111

» Vand Citroen C4 - Interior + exterior Tuning
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyDum Ian 05, 2014 4:31 am Scris de caraman_ion

» posesorii de 1.4 hdi
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyMier Dec 18, 2013 5:21 am Scris de mozilaion

» posesorii de 1.4 hdi
Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate EmptyMier Dec 18, 2013 5:12 am Scris de mozilaion

Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Subiecte similare
    Statistici
    Avem 159 membri înregistrați
    Cel mai nou utilizator înregistrat este: sevenfive

    Membrii nostri au postat un numar de 911 mesaje în 247 subiecte
    Navigare
     Portal
     Index
     Membri
     Profil
     FAQ
     Cautare

    Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate

    In jos

    Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate Empty Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate

    Mesaj  Adrian Vin Apr 23, 2010 11:31 am

    Un astfel de concept a fost adus in discutie ani buni de zile, insa de abia acum cei de la Reevu au inceput productia la casca MSX1. Ok, dar ce este atat de interesant in legatura cu disponibilitatea unei casti pentru motociclisti? A, da... Oglinda retrovizoare! Asta era!
    Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate

    Este inceputul unei noi ere in industria echipamentelor pentru motociclisti. Cei de la Reevu au creat prima casca pentru motociclisti cu oglinda retrovizoare, ce ii permite pilotului sa observe tot ce se intampla in jurul sau dintr-o singura privire. Noua casca va ajuta la prevenirea accidentelor, pentru ca "prevenirea este mai buna decat vindecarea".


    Ani intregi de dezvoltare si designul pur italian fac ca noua casca nu doar sa arate bine, ci sa si respecte si sa depaseasca cele mai riguroase standarde de siguranta si constructie. Un pachet care arata grozav si ii permite motociclistului sa vada ce se intampla in spatele sau! Impresionant!

    Reevu MSX1 - Casca cu ochi la spate A4tV0

    Adrian
    Adrian
    Admin
    Admin

    Localizare : Chisinau
    Mesaje : 247
    Data de inscriere : 08/02/2010

    https://moldlecar.forummo.com

    Sus In jos

    Sus

    - Subiecte similare

     
    Permisiunile acestui forum:
    Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum